Vymeň plechovky za hamburger!

Ľudia milujú jesť hamburgery a popri tom popíjať kolu z plechovky. Čo by ste však povedali na to, ak by ste mohli prázdnu plechovku vymeniť za jeden chutný, šťavnatý hamburger? Nie je to nemožné. Zbohom kuchyňa starej mamy.

DDB Štokholm a McDonald spolupracovali na reklamnej kampani v Štokholme vo Švédsku, aby prinútili mladých ľudí poupratovať za sebou plechovky od piva či iných nápokov. McDonald rozmiestnil mnoho ojedinelých bilbordov, aby posilnil odkaz svojej kampane.

green design, eco design, sustainable design, DDB, McDonald's Stockholm, Mcdonald's can exchange, recycling cans, recycling, recycled materials

Reklama neobsahuje iba plagáty, ale tiež plastové tašky na zbieranie plechoviek. Ak potiahnete plagát za jeho koniec, igelitová taška sa oddelí a vy sa môžete pustiť do práce. Každá z týchto tašiek vysvetľuje princíp výmeny plechoviek za jedlo v sieťach McDonaldu. Za 10 plechoviek dostanete buď hamburger alebo cheeseburger, za 40 plechoviek dostanete Bic Mac. Bilbordy sú umiestnené väčšinou poblíž parkov a letných festivalových miest.

McDonald si myslí, že mladí ľudia, ktorí chodia na festivaly, tam utratia všetky svoje peniaze na pitie, tričká a lístky. Po celom dni tancovania, skákania a spievania na festivale, určite vyhladnú a pôjdu kam? No predsa s taškami plnými plechoviek do McDonaldu vymeniť ich za nejaké tie hamburgery. “Každý je šťastný. Plechovky putujú do recyklácie a ľudia dostanú svoje hamburgery.” hovorí DDB Štokholm.

Celý tento nápad by sa mohol stať dobrým prostriedkom na vyčistenie ulíc a komunity s nižším príjmom by si mohli trochu polepšiť. Čo však s tými nadbytočnými “hamburgerovými” kilami?

V Shanghai Metal Corporation máme takisto radi hamburgery a kolu v plechovke, no čo je podstatnejšie, ponúkame kvalitný hliník, ktorý sa používa v potravinárskom priemysle. Pre viac informácií navštívte webové stránky alebo nám zašlite dopyt a anglicky hovoriaci personál vám ochotne pomôže. Stiahnite si aplikáciu oskenovaním QR kódu alebo nás nasledujte na sociálnych sieťach.

SMC QR

    

Silvia M.//SMC Editor

Viac článkov od tohto autora si môžete prečítať tu.

Zdroje : inhabitat.com, adweek.com, foodbeast.com, googleimages

Advertisements

Published by

Shanghai Metal Corporation

As an integrated global manufacturer, supplier of metal related products and reliable services we dedicate this blog to manifest our interests on different topics that would surely brighten your mind everyday. Each article is suited for every types of reader because we value simplicity as the key to transmit messages. Follow us and stay updated ~! Visit our main website to learn more about us : http://www.shanghaimetal.com/ Our address : 20th Floor Yuan Mansion, 738 Dongfang Road, Shanghai, China 200122 Email : shanghaimetalcorp@gmail.com Skype : shanghaimetal Telephone : +86 21 6875 6127 Monday - Friday : 9am - 5pm Saturday & Sunday : Available by appointment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s